Back to top
Skip to main content
  • Buffet with ham and greens
Kaszubska kuchnia w centrum Sopotu z widokiem na molo i Zatokę Gdańską
Zarezerwuj stolik: +48 58 767 19 60
restaurant 0591
Kaszubski Lunch
Kaszubki Lunch w naszej restauracji to świetny pomysł na spotkanie z klientami, partnerami lub po prostu na przerwę w pracy z pięknym widokiem na molo oraz morze. Menu stworzone przez naszego Szefa Kuchni Marka Soczewkę to wyśmienite połączenie tradycyjnych kaszubskich smaków z nowoczesną i nietuzinkową kuchnią, a to wszystko utrzymane w ideologii slow food. Życzymy smacznego!
dfb
Regionalne trunki
Polskie Smaki to nie tylko kaszubskie dania ale również polskie wina, lokalnie wyrabiane nalewki i miody, polska wódka i StaroGdańskie - nasz złoty trunek pochodzący z lokalnego browaru. Każdy z nich to inna historia, opowieść, aromat i smak. Swoim bukietem smaków dopełniają mięsa, ryby, desery idealnie komponując się w jedną całość. Zaskakują i intrygują. Zapraszamy do zapoznania się z każdym z nich.
Special Package 4
Polskie smaki w innym wydaniu
Lokalne, polskie pozycje znajdują się również w karcie napojów, która oferuje polskie wódki, jak Ostoya, Belvedere czy kaszubską, wyrabianą z ziemniaków Asterix niedaleko Kania Lodge przez Johna Borella wódkę Vestal Pomorze. W karcie są również polskie wina, m. in z Baniewic, cydry, jak znakomity Cydr Dobroński, piwa, w tym nieprzeciętne piwo z Browaru Starogdańskiego, miody i nalewki, które oparte są na tradycyjnych recepturach i pochodzą z najbardziej cenionych polskich winnic i browarów.